Koen Voorboom
“Hallo, ik zal mij even voorstellen! Ik ben Koen Voorboom en ben erg blij dat ik het team van dierenkliniek Hoogveld heb mogen komen versterken. Ik ben afgestudeerd in 2020 aan de Universiteit van Gent met als afstudeerrichting gezelschapsdieren.
Ik heb bijzondere interesse in de chirurgie en heb mezelf dan ook de afgelopen jaren daar zoveel als mogelijk op toegespitst. Ik heb me met name verder bekwaamd in de orthopedie. Ik heb hiervoor een tweetal cursussen gevolgd bij Vetami over de patella luxatie en de Flo teugel operatie in de knie. Daarnaast heb ik een geweldige leerschool gehad bij mijn collega Michel Willems waardoor ik nu zelfstandig knie operaties (zoals TPLO's) en botfracturen met veel plezier uitvoer.
Dieren hebben voor mij een belangrijke rol in het leven, ik vind het dan ook belangrijk dat dier en eigenaar de beste aandacht en zorg krijgen die ze verdienen.
Ik hoop jullie allemaal eens in de kliniek te ontmoeten!”